image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Нові гойдалки дітям

За підтримки керівництва та комунальних установ міста на території села Нове ведеться постійна робота з благоустрою населеного пункту.

Останнім часом керівництво міста і, зокрема, секретар міськради Сергій Мінько, регулярно надають допомогу та сприяють благоустрою населених пунктів Новенської сільської ради. Також директор підприємства «Мелітопольський моторний завод» Олексій Москаленко завжди іде назустріч та не відмовляє у допомозі. Нещодавно, за їх участі в селі Нове відновили освітлення на вулицях, а нині встановили нові дитячі гойдалки в парку. Новенський сільський голова Валентин Бутенко сподівається, що така плідна співпраця продовжиться і надалі.

Молодь також активно долучається до робіт з благоустрою рідного села. Вранці 4-ого липня місцеві хлопці зібралися у парку, щоб пофарбувати турніки, які вони нещодавно встановили власноруч.

Окрім цього, за ініціативою мешканців села Нове з активною громадською позицією, було обладнано дитячий майданчик, а також встановлені лавочки.

Робота з благоустрою населеного пункту рухається без перестану. У найближчих планах Новенської сільської ради стоїть оновлення футбольного поля поблизу місцевої школи, а також відкриття нової комп’ютеризованої  бібліотеки та ще однієї групи у дитячому садку.