image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сплата податків — обов`язок кожного

Сплата податків є одним із головних інструментів поповнення державного бюджету України і фінансового забезпечення діяльності держави та муніципальних установ. Докладніше про роботу Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції розповіла завідувач інформаційно-комунікаційного сектора Мелітопольської ОДПІ Тетяна Кисельова.

«До державного бюджету від платників міста Мелітополя та Мелітопольського району за 6 місяців нинішнього року, надійшло більш ніж 47 мільйонів гривень. Головним бюджетонаповнюючим податком в нашому регіоні залишається податок на доходи фізичних осіб. По цьому податку від платників надійшло близько 18 мільйонів гривень», — проінформувала вона.

Також Тетяна Кисельова відмітила важливість земельного податку та розповіла про зміни у процедурі його сплати. Тепер усім платникам будуть роздруковані повідомлення про рішення з оплати земельного податку. Вони будуть так чи інакше вручені громадянам через квартальних, сільські ради та працівників інспекції. Змінилися і строки оплати. Тепер земельний податок сплачується однією сумою, а не двома, як було раніше, та не пізніше 29 серпня.

Більше року в будівлі інспекції функціонує центр обслуговування платників, робота якого вже приносить позитивний результат.

«Всі адміністративні послуги, які надає державна податкова інспекція, від прийому вхідної кореспонденції до видачі довідок, здійснюються в центрі обслуговування платників. Він допомагає створити комфортні для них умови  та значно зменшити кількість черг», — зазначила Тетяна Кисельова

До 2013 року співробітники податкової служби відзначали своє професійне свято 2 червня. Згідно з указом Президента України, свято було перенесено на іншу дату, однак у цей день податківці традиційно вітають один одного. Користуючись нагодою, Тетяна Кисельова привітала всіх колег та побажала успіхів у роботі і побільше свідомих платників податків на їх шляху.