image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Штаб надання допомоги

МаслениковУ зв’язку з воєнним конфліктом, який відбувається на сході України, до нашої області прибувають переселенці з сусідніх областей.

З цього приводу в Мелітопольському районі створено штаб з надання допомоги біженцям, який очолює голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик. Докладніше про роботу штабу розповів начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Маслєнніков.

«На своєму засіданні штаб затвердив ряд заходів, які дозволяють приймати переселенців та розміщувати їх на території Мелітопольського району. На сьогоднішній день, на території нашого району мешкає 51 людина з Донецької та Луганської областей, в тому числі 26 дітей», — зазначив Юрій Маслєнніков.

Мешканці Мелітопольського району не залишилися байдужими до біди, яка спіткала наших співвітчизників. Люди надають не тільки гуманітарну та матеріальну допомогу, а й готові запропонувати власні домівки, якщо виникне потреба.

Багато хто з біженців звертається по допомогу безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення стосовно соціальних виплат, які вони отримували на попередньому місці проживання.

«Основні питання, з якими люди звертаються до нашого управління — це прохання оперативного переводу тих видів грошової допомоги, яку вони отримували. Наші співробітники роблять запити за особовими справам та оперативно призначають виплати соціальної допомоги», — проінформував начальник управління соціального захисту населення.

Юрій Маслєнніков підкреслює, що Мелітопольський район в разі потреби готовий прийняти нову хвилю переселенців зі східних областей.

«Також, на засіданні було прийнято рішення, згідно з яким на території району зарезервовано ще 38 місць для компактного розміщення переселенців. Основна частина з них, а саме 20 призначені для дітей шкільного віку і знаходяться в літньому таборі «Чайка»», — додав він.

Активну підтримку штабу надають підприємці нашого району, які регулярно передають гуманітарну та матеріальну допомогу біженцям.

Штаб продовжує свою роботу та планує і надалі робити все можливе, щоб забезпечити переселенцям комфортні умови проживання. Наприкінці Юрій Маслєнніков відмітив, що у такі непрості часи в житті нашої країни на перший план виходить єдність та доброта наших людей, які завжди готові підтримати один одного у складній ситуації.