image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Координаційна рада з підприємцями

IMG_5922 (Копировать1)2 липня пройшло перше засідання районної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яку очолює голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик. Насамперед, учасники ради, серед яких були як підприємці, так і представники державних установ, розглянули та затвердили типове положення, в якому указані  права та обов’язки членів організації.

Питання, поставлені на порядок денний, висувались безпосередньо підприємцями. Зокрема, учасники засідання детально обговорили встановлену норму передоплати за електроенергію одразу за два місяці, а не за один. За результатами обговорення Олександр Мордик запропонував винести пропозицію та відмінити існуючу норму.

Нагальною залишається проблема стану доріг у районі. Відповідаючи на це питання, голова райдержадміністрації зазначив, що з 2011 року змінилась схема сплати транспортного податку, тому зараз важко відстежити, скільки грошей мали б піти на покращення доріг.

«На сьогодні не зрозуміло, скільки стало надходити грошей — більше чи менше. Ніхто сьогодні, ці цифри озвучити не може», — зазначив Олександр Мордик

Проблема незадовільного стану доріг залишається відкритою та буде вирішуватись по мірі покращення фінансового становища країни.

Окрім цього, присутні розглянули та прийняли рішення з питань, які хвилюють підприємців. За словами членів ради, надалі організація продовжить свою роботу, направлену на усунення перешкод, які заважають продуктивній праці підприємців району.