image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Лазурному, нарешті, стартували жнива

untitled2 липня особистий прийом в Мелітополі провів начальник головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Запорізькій області генерал-майор міліції Віктор Ольховський.

Під час заходу  до нього звернулися мешканці с. Лазурне та представники громадської організації «Народна ініціатива», які просили обласного керівника міліції вплинути на громадян, що заважають збору врожаю на полях державного підприємства «Лазурне».

Інтереси лазурненців представляв   заступник голови громадської організації «Народна ініціатива» Андрій Глєбов. Він розповів, що  28 червня в село приїхали озброєні люди, які заважають збору врожаю з полів держаного підприємства «Сільськогосподарське підприємство «Лазурне».

Мешканець с. Лазурне Петро Калюшта зазначив, що лазурненців тривожить присутність озброєних людей, також селяни переживають, що врожай осиплеться. І тоді державне підприємство, що вже давно збанкрутувало, не зможе погасити свої борги перед кредиторами. Таким чином, питання про його розпаювання знову перенесеться на невизначений час.

За словами заступника голови громадської організація «Народна ініціатива» Андрія Глєбова, який представляв інтереси селян, звернення до місцевих правоохоронних органів результату не дали.

— Я задаю міліціонерам питання: «Чому не застосовано жодних дій?». А вони мені у відповідь: «А що у вас? Бійки не було, вбитих немає, поранених немає. Які дії ми маємо здійснити?», — передав слова представників міліції громадський активіст.

Віктор Ольховський після спілкування із селянами запропонував запросити на прийом всі конфліктуючі сторони, та на зустріч приїхав лише один представник конфлікту. Далі рішення з непростої ситуації шукали на місцевому рівні, при залученні начальника міськрайонного відділу міліції, голови Мелітопольської райдержадміністрації та інших представників зацікавлених сторін конфлікту.

За інформацією голови громадської організації «Народна ініціатива» Сергія Кізілова, після зустрічі із головним правоохоронцем області, прохання громадськості були почуті. Наразі на полях державного підприємства повним ходом йде збір врожаю, а озброєні громадяни покинули село.