image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відроджена святиня — знамено України

OLYMPUS DIGITAL CAMERA23 серпня в Костянтинівці відбулося урочисте зібрання «Відроджена святиня — знамено України», присвячене 10-річчю Дня державного прапора.

Біля сільської ради багатолюдно лунають пісні про Україну, фото-виставка розповідає про минуле та сьогодення села.

Свято розпочалося танцювальним флешмобом «Ми діти вільної країни». Юні, красиві діти з жовто-блакитними стрічками своїми танцями показали, що ми велична нація – українці.

Урочисте підняття прапора нашої держави здійснили сільський голова Біленький Л.Г., депутат райради – Аненко В.О. та воїн-інтернаціоналіст Чернявський В.

Учасники вокальної групи та присутні під час підняття прапора виконали Гімн України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСільський голова Біленький Л.Г. у своєму виступі наголосив, що цей державний символ якнайкраще показує хліборобську долю української нації. Жовтий колір символізує пшеничні ниви, а блакитний – це безхмарне небо. Леонід Григорович щиросердно привітав односельців і побажав миру, добра, єдності, благополуччя на нашій чарівній українській землі.

До привітань також приєдналась і учениця гімназії «Таврія» Довгань М. Вона сказала, що нині прапор став символом незалежності, свободи і гідного майбутнього України.

Депутат районної ради Аненков В.А. привітав костянтинівців з Днем прапора і Днем незалежності і зазначив, що нинішнє покоління України історія випробовує на зрілість, на міцність духу, на терпіння заради єдиної Батьківщини.

Урочисте зібрання закінчилось звучанням гімну України. Проведення таких свят єднає людей. Ми любимо свою країну і плекаємо надію на її щедру і світлу долю.

Л. Фіногенова