image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

102 повідомляє

11:43 03.09.2014

мвсДільничні інспектори Мелітопольського МВ ГУМВС України в Запорізькій області «на гарячому» затримали 29-річного місцевого мешканця, на рахунку десяток крадіжок телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком».

Упродовж двох літніх місяців 2014 року до чергової частини Мелітопольського міськвідділу міліції надійшло більше десяти повідомлень про крадіжки телефонних кабелів з підземних комунікацій «Укртелекому». Усі вони були майже ідентичні — вночі, до комунікаційних шахт навідувався невідомий та відрізав дроти.

На кожне звернення невідкладно виїжджала слідчо-оперативна група міськвідділу. Спільно зі спеціалістами телекомунікаційних мереж правоохоронці ретельно оглядали колодязі зсередини. Фахівцями було встановлено, що невідома особа вирізала частину кабелю, залишивши без телефонного зв’язку й Інтернету мешканців одного з районів міста. Тож аби на «гарячому» упіймати розкрадача електрокабелю, правоохоронці влаштували справжню засідку. Було створено 10 мобільних груп, які патрулювали місто і вдень і вночі. Упродовж кількох діб дільничні інспектори міськвідділу міліції чергували біля об’єктів комунальної власності і, врешті-решт, зловмисник потрапив «у пастку». Пізно вночі дільничний інспектор міськвідділу капітан міліції Володимир Кірчев помітив молодика, який спритно вскочив всередину колодязя. А вже через лічені хвилини за ним туди ж спустилися і міліціонери.

Упродовж двох місяців з ножицями, кочергою та великою торбиною зловмисник по ночах проникав в кабельний колодязь і вирізав телефонні дроти. За один такий візит примудрявся виносити від 40 до 70 м кабелю. Потім знімав ізоляцію і здавав мідь на металобрухт. Тож враховуючи, що доведена причетність затриманого до майже десятка таких кримінальних епізодів, неважко собі уявити суму завданого збитку.

Наразі за усіма фактами відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочаті кримінальні провадження за ознаками злочину передбаченого ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Досудове розслідування триває.