image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Суттєве поповнення студентської спільноти

1 вересня в Таврійському державному агротехнологічному університеті вітали першокурсників. Цього року студентська спільнота агроуніверситету поповнилася більш ніж двома тисячами чоловік. На честь свята була організована традиційна урочиста лінійка з концертною програмою від талановитої студентської молоді.

— Цінуйте мирне небо над головою та можливість вчитися. Використайте ці незабутні студентські роки з користю. Нехай вони принесуть вам тільки радість та щастя. Вітаю вас і ваших рідних з цим святом та бажаю миру, здоров’я, Божого благословення і захисту, — привітав першокурсників ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев.суттэве

До вітань також приєднався колишній випускник університету, а нині голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик.

— Пройшло рівно 30 років с тих пір, як я став випускником тоді ще Мелітопольського інституту механізації сільського господарства, за фахом інженер-механік. Хочу сказати, що за своє життя я ніколи не шкодував про свій вибір. Наш університет дійсно відповідає всім вимогам вищої школи, — сказав він.

Традиційне освячення першокурсників перед новим навчальним роком проводив благочинний церков Мелітополя протоієрей Максим. У своїй промові до молоді він закликав всіх до єдності та любові один до одного у цей непростий час.

Що ж до самих студентів, то в день початку їх навчання у всіх першокурсників були тільки позитивні емоції та очікування від навчального року в університеті.

На лінійці заслужені викладачі навчального закладу, а також студенти, які вступили до вишу з найвищими результатами ЗНО, отримали нагороди. Зокрема, подяки від Запорізької обласної державної адміністрації за сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу України вручені професорам І.С. Сєрому та В.Ю. Черкуну.

На завершення заходу першокурсники традиційно почули звуки першого дзвоника, який офіційно ознаменував початок їх студентських років.