image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Європейські кошти працюють в Новому

16:08 10.09.2014

Новенська сільська рада отримала 200 тисяч гривень інвестицій від закордонних партнерів на розвиток інфраструктури території. 5 вересня пройшло урочисте підписання контракту за участі районної влади та представників громади села.

европейськиСвої підписи під договором про співпрацю поставили новенський сільський голова Валентин Бутенко та директор компанії «Eurocape Ukraine» Пітер О`Браєн. Отримані кошти керівництво сільської ради планує направити в сферу освіти.

— 50 тисяч з цих грошей підуть на ремонт бібліотеки. Підрядники вже в найближчий час отримають гроші і почнеться будівництво. Як тільки приміщення для бібліотеки буде готове, ми одразу перевозимо туди речі та починаємо ремонт кімнат у дитячому садку для відкриття нової групи, — проінформував Валентин Бутенко.

Після підписання угоди Пітер О’Браєн висловив впевненість, що цей договір — тільки початок плідної співпраці та грошових вливань в розвиток нашого краю. Компанія «Eurocape Ukraine» співпрацює з Мелітопольським районом з 2009 року. Нещодавно представники компанії презентували два автомобілі швидкої допомоги, які вже працюють в медичних закладах району.

Роботи з облаштування нової бібліотеки та відкриття додаткової групи в дитячому садку почнуться незабаром після підпису договору. На завершення заходу голова ра-йонної ради Юрій Єсипенко висловив впевненість, що Мелітопольський район буде і надалі плідно співпрацювати із закордонними інвесторами.