image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Допомога Донбасу від Мелітопольського району

16:23 10.09.2014

Громада Мелітопольщини відправила тонни гуманітарної допомоги для мешканців Першотравневого району Донецької області. У зборі харчів та речей першої необхідності брали участь майже всі жителі нашого краю — від представників влади до пересічних громадян.

допомога— В нашій державі зараз біда і ніхто не повинен залишатися осторонь від проблем. Мешканці Мелітопольського району відгукнулися на прохання керівництва Першотравневого району надати гуманітарну допомогу, — зазначає голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик.

В Першотравневому районі через військовий конфлікт склалася дуже важка ситуація. На його території розташувалося близько двадцяти тисяч тимчасових переселенців. У зв’язку з цим виникла гуманітарна криза.

Гуманітарний вантаж формували протягом тижня. Укупі мешканці Мелітопольського району зібрали близько 25 тонн харчів та речей першої необхідності — мука, крупи, овочі, фрукти, соняшникова олія, мінеральна вода, речі особистої гігієни тощо.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик наголошує, що спільна біда, як ніколи, згуртувала український народ.

— Саме зараз всі ми зрозуміли, що мир у країні потрібно цінувати та оберігати. Я впевнений, що в Мелітопольському районі більшість людей підтримують самостійність та незалежність нашої держави, назва якої — Україна, — наголосив очільник району.

Районна влада не збирається зупинятися на досягнутому і планує організовувати відправку гуманітарних вантажів нашим співвітчизникам на схід якомога частіше.