image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перший крок — заміна водонапірної башти

15:02 17.09.2014

Нещодавно на території Новгородківської сільради була оновлена водонапірна башта, яка забезпечує водою село Новоякимівку.

першийДепутат Новгородківської сільради Віктор Оленін розповів, що по можливості водонапірну башту весь час ремонтували силами ТОВ «Фрідом Фарм Терра» та комунального підприємства «Райсількомунгосп». Капітальний ремонт був проведений близько чотирьох років тому.

Цього року після звернень місцевих мешканців до заступника голови райдержадміністрації Дмитра Єрмоленка було прийнято рішення знести стару башту. На її місце встановили водонапірну конструкцію з с. Степове, яка там не використовувалась. Заміну водонапірної башти виконали спеціалісти КП «Райсількомунгосп» із залученням місцевих спонсорів, на плечі яких лягли чималі витрати.

Заступник голови райдержадміністрації Дмитро Єрмоленко розповів, що заміна башти стала можливою завдяки керівникам сільгосппідприємств ТОВ «Фрідом Фарм Терра» Олександру Перцевому  та ТОВ «Дари України» Віктору Зезулі. ТОВ «Фрідом Фарм Терра» надало власну техніку: екскаватор, автомобіль та інше, пальним також забезпечило підприємство. В свою чергу, за кошти ТОВ «Дари України» були придбані пісок, щебінь та цемент, а також спеціальні розтяжки.

Та заміна башти не вирішує всіх проблем з водопостачанням у Новоякимівці. Ремонту потребує й сам водовід. Наразі районне керівництво шукає можливості виділити необхідні кошти з районного чи місцевого бюджетів. Але шанси цього року відремонтувати водовід — мізерні через складну фінансову ситуацію в державному та місцевих бюджетах.

Чи вдасться виділити кошти на його реконструкцію, поки що невідомо, тому місцевим мешканцям нічого не залишається, як сподіватися на допомогу спонсорів.