image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Педагоги ділилися досвідом

16 вересня на базі Костянтинівського ліцею «Ерудит» відбувся обласний семінар вчителів української мови та літератури.

Розпочався захід урочистою лінійкою, під час якої учні ліцею в українському національному вбранні створили яскраву танцювальну композицію. Також лунали вірші рідною мовою.

Після відкриття семінару педагоги приступили до пленарної частини, на якій ділилися досвідом щодо втілення в життя профільної філологічної освіти в навчальних закладах. Доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Наталя Шацька розповіла, що подібні семінари вже відбулися в Оріхівському, Михайлівському, Пологівському районах та місті Бердянськ. І нарешті, черга дійшла до Мелітопольського району. Наталя Шацька високо оцінила роботу ліцею «Ерудит» у поглибленому вивченні української мови і зазначила, що школярі навчального закладу досить патріотичні.

— Якщо у нас є такі веселі, яскраві і патріотичні діти, то наша Україна буде жити довго та щасливо, — підкреслила вона.

На семінарі Мелітопольський район представляли вчителі Костянтинівського НВО №1 «Таврія», Костянтинівського ліцею «Ерудит», Костянтинівської спеціалізованої школи «Прометей», Данило-Іванівської школи, Мордвинівської та Новомиколаївської шкіл, а також досягненнями ділилися учасники районної творчої вітальні. Під час заходу педагоги зі всієї області змогли поділитися досвідом щодо поглибленого вивчення української мови та отримати корисні поради від колег.