image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кінна прогулянка по лісництву

16:01 15.10.2014

Цього тижня в Старобердянському лісництві відкрили новий туристичний маршрут  «Экологическая тропа — конная прогулка». Відвідувачів чекає годинна екскурсія через дубову алею, рекреаційну частину та заповідну зону, яка раніше була недоступна для прогулянок.

кинна Окрім екскурсоводів, на маршруті будуть працювати інструктори, які допоможуть освоїти ази кінної їзди та будуть слідкувати за безпекою пересування. На честь цієї події в селі Соснівка було організовано невеликий урочистий захід. З вітаннями до присутніх звернувся голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов. Він зазначив, що розвиток культури та туризму як ніколи важливий у ці нелегкі часи.

—  Наш відділ культури та туризму працює відмінно. Там працюють небайдужі люди, і в такий непростий час відкриття нового туристичного маршруту є доказом того, що життя продовжується, — сказав Євген Любцов.

кинна2Новопилипівський сільський голова Віктор Федорченко висловив впевненість, що новий туристичний маршрут буде користуватися чималою популярністю серед людей.

— Сюди завжди приїжджають люди, щоб відпочити. Першотравневі свята, дні народження та інші свята мелітопольці полюбляють відзначати у лісництві. Ліс завжди приваблював людей своїм утихомиренням. Впевнений, що кінна прогулянка також знайде популярність серед людей, — наголосив він.

Для гостей свята таланти Мелітопольського району підготували театралізовану виставу, темою якої стала важливість збереження природи рідного краю. Після всіх вітань директор державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» Андрій Приходько перерізав червону стрічку та офіційно відкрив маршрут.

Одразу після урочистостей всі бажаючі з числа гостей змогли першими пройти мальовничими шляхами кінної прогулянки.