image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відзначили дату заснування колледжу

Минулого тижня педагоги та студенти «Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету» відзначили 83-ю річницю з дня заснування навчального закладу.

За минулі роки заклад  поміняв кілька назв. У 1931 році при заснуванні він мав назву «Мелітопольський садово-городній технікум», потім  профіль технікуму змінювався ще кілька разів. Свою теперішню назву коледж отримав  у 2007 році. За словами директора навчального закладу Михайла Побігуна, незалежно від назви, перед педагогічним колективом завжди стояла одна ціль при організації навчального процесу — підготовка кваліфікованих спеціалістів у сільськогосподарській галузі.

День народження коледжу для педагогів та студентів є традиційним і стає своєрідним підсумком роботи за минулий навчальний рік. У святковий день педагогів та студентів привітав голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик. Він  зазначив, що навчальний заклад завжди готував висококваліфікованих спеціалістів. Випускники коледжу успішно працюють в галузі сільського господарства району. Також районний очільник висловив впевненість, що освітній заклад і надалі продовжуватиме свої найкращі традиції. В цей день першокурсники отримали студентські квитки, також були вручені нагороди кращим педагогам та студентам.