image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Акції милосердя виховують учнів        

+DSCN4535В Вознесенській ЗШ I-III ступенів протягом багатьох років проходить благодійна акція «Допоможи дитині». Волонтерська група «Прометей» в вересні почала збирати речі та іграшки для дітей різного віку. Ніхто не залишився осторонь цієї акції. Допомагали всі: учні, батьки і звичайно педагоги.

«Волонтерство є свідомим прагненням допомоги людям. Ось чому так важливо вміти знаходити можливість творити добро, допомагати оточуючим з радістю, без похвали. Готовність прийти на допомогу має стати частиною нашого життя», — зазначив директор Вознесенської школи Микола Биковський.

Днями колишній притулок, а наразі Мирненський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, відвідали учасники волонтерської групи «Прометей» Вознесенської школи.  Діти привезли іграшки та речі для вихованців центру. Цим самим волонтери хочуть передати часточку свого тепла та любові нужденним дітям.

Також до уваги присутніх було запропоновано виступ агітбригади під назвою «Здоров’я — найбільша цінність», в якому казкові герої показали своїм прикладом наслідки вживання табаку, алкоголю та наркотиків. Здоровий спосіб життя сьогодні — це вимога часу. Бути здоровим — це актуально, модно і престижно. Особлива увага нашого суспільства сьогодні направлена на зміцнення здоров’я підростаючого покоління, на виховання його в дусі негативного ставлення до шкідливих звичок, виховання у дітей навичок здорового способу життя та відповідальності за нього, адже здоровий спосіб життя юного покоління є гарантом здоров’я всієї нації.

Директор Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Петро Слободян зазначив, що це не перша зустріч з учнями Вознесенської школи, і вони регулярно відвідують заклад з концертними програмами, виступами агітбригад. А також надають допомогу: привозять подарунки, речі та іграшки. В свою чергу вихованці центру віддячують школярам та дарують їм власноруч виготовлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

Педагоги Вознесенської школи наголошують, що їх вихованці завжди охоче беруть участь у подібних благодійних акціях. Вони запевняють, що співпраця з центром реабілітації продовжиться і в майбутньому. Головне те, що сьогодні дітям приділили увагу, а запропоновані поради та настанови сприятимуть правильному та всебічному розвитку гармонійної особистості учнів.

Алла  ТКАЧУК, керівник волонтерської групи «Прометей»  Вознесенської ЗШ I-III ступенів