image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День Учителя

День учителяУ Терпіннівській школі-інтернаті вважають, що школа – це великий корабель. На його шляху, що долає безкраї простори, зустрічаються і лагідний штиль, і чорні бурі. Проте «корабель» пливе уперед, долаючи усі труднощі. А веде цей «корабель» учитель – мудрий, добрий, щирий.

Тому другий місяць осені починається з особливої дати. У першу неділю жовтня ми відзначаємо важливе для кожної людини свято-День Учителя. В актовій залі для працівників школи відбувся святковий концерт, де діти повністю відкрили свої серця для педагогів, не приховуючи  своїх добрих почуттів до кожного з учителів і вихователів школи.

Та, щороку традиційно, в день вчителя відбувся футбольний матч серед учнів і вихователів школи. Перемогу здобули вихованці, але ж це справді гордість. І головний результат цієї перемоги — робота тренера з футболу Андріанова Володимира Вячеславовича, до речі, він  виступив організатором традиційного до Дня Учителя матчу.

Моя єдина країна!

DSC_0028Важливу роль у становленні людини як особистості виконує школа. Саме в шкільному віці в молоді виникає багато питань, відповіді на які допомагає  підліткові  правильно обрати вчитель, вихователь.

У КЗ «Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР приділяється багато уваги патріотичному вихованню підростаючого покоління. Так, у школі з цього напрямку відбувся конкурс малюнків на асфальті, темою якого була: «Моя Єдина Країна». Участь у конкурсі взяли учні 1-10 класів. Також школа  стала ініціатором проведення конкурсу малюнків на асфальті  «Моя єдина квітуча країна!» на святі Дня села Терпіння (14 жовтня). Діти із задоволенням прийняли участь у конкурсах.

Слід зазначити, що особливо старанно виконали свою роботу учні 6-го класу школи-інтернату під керівництвом вихователя Хасанової Н.К. Своїм малюнком вони показали, як шанують і люблять Україну, державу, в якій вони живуть.

Борденюк О.А., заступник директора з виховної роботи Терпіннівської школи-інтернату