image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Діти переселенців вчаться

Політична ситуація в нашій країні, а саме війна на сході, змусила багатьох людей різного віку, особливо дітей, покинути рідні домівки і поїхати до інших регіонів нашої країни. І таких людей ми стали називати переселенцями.

диты переселенцывВ стінах Костянтинівської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів «Прометей» з поглибленим вивченням предметів почали навчатися з 01 вересня 2014 семеро таких дітей. Класні керівники 5-А класу І.Чорненька, 7-Б класу Н.Єщенко та 8-Б класу Л. Бакай  відвідують вдома дітей  переселенців, спілкуються з батьками дітей, цікавляться проблемами сімей і допомагають їм вирішувати побутові та інші життєві проблеми.

Завирувало шкільне життя. Шкільна дітвора прийняла в свою родину нових учнів. Зараз вони є активними учасниками шкільного життя та всіх виховних заходів, які проводяться в школі. Це і Марш миру, який проводився в вересні цього року в селі Костянтинівці, і святковий ярмарок, присвячений дню народження школи «Прометей», і відвідування мітингу «71-річниці з дня визволення села Костянтинівки від німецько-фашистських загарбників» на Братській могилі в селі Костянтинівці.

Поспілкувавшись з батьками, дізнались, що учні полюбили нашу школу і з задоволенням відвідують її. Але все ж таки ми бажаємо їм від усієї душі швидкого повернення додому.

Л. БАКАЙ, класний керівник 8-Б класу, член ПК КСРШ І-ІІІ ст. «Прометей» з пвп