image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Не ризикуй собою і своїм життям

16:57 05.11.2014

 04.11.2014 року під час реєстрації КВІ М2014-11-04 10.15.27 (Копировать1)елітопольського району спільно з співробітниками інтернатів Мелітопольського району.

З не повнолітніми засудженими, була проведена бесіда щодо вживання наркотичних речовин і вплив їх на організм та відповідальність за вживання наркотичних речовин з метою запобігання вчинення нових злочинів і адміністративних правопорушень.

Під час бесіди підліткам розповіли, що на жаль, в сучасному світі ми стикаємося з проблемою наркотиків. У багатьох з нас є знайомі чи друзі, які вживають наркотичні засоби. Деяких з них влаштовує таке життя, поки вони всім задоволені і не збираються міняти свій спосіб життя. Однак, багато хто давно хотіли б кинути наркотики, «зіскочити», але практично нікому зробити це не вдається. Спокуса знову випробувати верх блаженства притягує так, що неможливо відмовити собі і забути випробувані раніше відчуття. Люди знову і знову купують дозу, і все починається спочатку. Але не слід забувати, що багатьох наркоманів вже немає на цьому світі.

Можливо, впоратися з психічною і фізичною залежністю? Чому наркотики «затягують» Є ймовірність назавжди покінчити з наркотиками і почати нове життя?

Люди забувають про незаконність розповсюдження наркотиків, забувають про статтю кримінального кодексу України.

Бажання спробувати, відповідати соціальним статусом, домогтися поваги до своєї компанії, вирішити які-небудь проблеми змушує людину звернутися до наркотиків. Зробити це досить легко, але є шлях назад!  Шлях назад це передусім  бажання та  лікування від наркоманії. Людині необхідна обов’язкова підтримка родичів, потрібно, щоб в нього вірили і допомогли покінчити з колишнім життям. Шлях до нового життя йде через наркологічну допомогу, бо як самостійне лікування протипоказано.

Після прослуханої інформації всі не повнолітні запевнили, що не будуть ризикувати своїм життям.

04.11.2014

О.І. Морозова