image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ-СЛОВЕСНИКІВ

16 вересня на базі Костянтинівського ліцею «Ерудит» відбувся обласний семінар керівників методичних об’єднань вчителів української мови та літератури й методистів-кураторів учителів-словесників з теми «Філологічна профільна освіта: реалії та перспективи».

Роботу семінару було розпочато з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Учні Костянтинівського ліцею «Ерудит» (директор Неліпа С.В.) урочисто зустрічали берегинь української мови з усіх куточків Запорізького краю. Своїми піснями та танцями вони ще раз продемонстрували свою любов до рідної мови, до рідного краю, свою пошану до його звичаїв та традицій.

У ході пленарного засідання було розглянуто ряд актуальних питань щодо поглибленого вивчення української мови та літератури в допрофільних та профільних класах. К.п.н., доцент кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР Шацька Н.М. ознайомила присутніх з перспективами літературної освіти школярів в умовах профільного навчання, к.ф.н., доцент кафедри української мови, заступник декана філологічного факультету з навчальної роботи МДПУ ім. Б. Хмельницького Мінкова О.Ф. ознайомила з особливостями координації профільного навчання між школою та вищим навчальним закладом. Своїм досвідом роботи щодо управлінсько-методичного супроводу допрофільного, профільного навчання та поглибленого вивчення української мови та літератури поділилась директор Костянтинівського ліцею «Ерудит» Неліпа С.В., про розвиток та самореалізацію особистості школярів Данило-Іванівської ЗШ І-ІІІ ст. на уроках української мови та літератури й у позакласній роботі розповіла директор Шляхтіна Л.В. Здобутки та перспективи поглибленого вивчення та профільного навчання з досвіду роботи вчителів Мелітопольського району висвітлила Ситник З.І. (керівник районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури, вчитель Фруктовської ЗШ І-ІІІ ст.). Шиліна Г.А., заступник директора з навчально-виховної роботи Мелітопольської ЗОШ І-ІІІ ст. №11, розкрила роль профільної он-лайн карти в діяльності вчителя української мови та літератури.

Без уваги не залишилась презентація роботи Творчої вітальні Мелітопольського району «Стежками Запорізького краю» під керівництвом Фесенко О.М., вчителя української мови та літератури Новомиколаївської ЗШ І-ІІІ ст. Активну участь у роботі вітальні взяли учні та вчителі Косятнтинівського НВО № 1 «Таврія», Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» з пвп, Мордвинівської, Новомиколаївської ЗШ І-ІІІ ст. Шквал оплесків викликав виховний захід «Ми ті, що славимо Україну в роботі, в творчості, в житті», підготовлений Костянтинівським освітнім округом.

За високий рівень організації з підготовки обласного семінару особливі слова вдячності виражаємо господарям навчального закладу: директору Неліпі С.В., вчителям української мови та літератури Фільчаговій О.М. та Шуліці В.В., вчителю російської мови та світової літератури Шашко В.М.

Бабіна А.В., методист РМК відділу освіти Мелітопольської РДА ЗО