image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Єгері боронять ліс від порушників закону

10:32 21.11.2014

Останнім часом на території Старобердянського лісництва почастішали випадки незаконної вирубки дерев. Фахівці  державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство» пояснюють це нестабільною ситуацією з природним газом і спробами людей зробити запас альтернативного паливного матеріалу.

IMG_1256 (Копировать1)Тому у співробітників  господарства додалося турбот з охорони та захисту зелених насаджень.

— З метою недопущення порушень, на території підприємства створені мобільні рейдові бригади. За 2014 рік вони склали 11 адміністративних протоколів за фактами порушень.  Із них один протокол по статті 65 — самовільна рубка, два по статті 73 — забруднення лісу відходами та вісім з порушення пожежної небезпеки, — проінформував інженер з охорони та захисту лісу Михайло Мигрин.

Згідно з постановою Кабміну України, з 1 грудня штрафи за незаконну вирубку лісу будуть збільшені в три рази. За одну спиляну дорослу сосну доведеться заплатити від 85 до 170 гривень плюс збитки, завдані лісу.

Також лісомисливське господарство бореться із браконьєрством. За останній період було проведено 45 рейдів, в ході яких виявлено тридцять порушень порядку проведення полювання. За фактом недотримання закону вже складені адміністративні протоколи. Але посилення боротьби з порушниками не відміняє основних напрямків роботи колективу  підприємства. До зими вже заготовлено більш ніж 20 тонн зерновідходів для підгодівлі мешканців лісу. Щорічно з розплідника підприємства випускаються дикі тварини для збереження популяції. До настання холодної пори року співробітники господарства повинні завершити проведення осінньо-польових робіт і підготувати землю для нових саджанців.