image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

“Молодь — за здоровий спосіб життя!”

17:00 03.12.2014

 У листопаді 2014 року в Костянтинівському ліцеї «Ерудит» стартував місячник «Не палити і бути здоровим». В рамках місячника були проведені просвітницькі заходи з питань пропаганди шкідливого впливу тютюну серед учнівської молоді.

IMG_1512Учні ліцею прийняли активну участь у підготовці буклетів «Молодь обирає здоровий спосіб життя» та конкурсі малюнків «Тютюн – це ворог!». На перервах, в ліцеї, транслювалась радіопередача «Не палити і бути здоровим». Класні керівники 1-11 класів провели тематичні класні години «За здорове майбутнє – вільне від тютюнового диму». Цікавими та повчальними стали для учнів ліцею уроки – тренінги «Зроби свій вибір: здоров’я чи примарна насолода» та перегляд відеороликів «Непрохана хвороба» для учнів 8-11 класів.IMG_1517

Вчителі – філологи зробили вагомий внесок в проведенні місячника. На уроках української мови, учні ліцею, писали диктанти про шкідливість тютюнової залежності на організм людини.

Метою місячника  було проінформувати  учнів  про шкідливість паління, заохотити якомога більше молоді кинути палити. Адже безневинна на вигляд цигарка, що є для багатьох спочатку забавою, а потім задоволенням, перетворюється з часом на ворога, що віднімає здоров’я у кожного, хто не зумів вчасно одуматися.

Статтю підготували:  Книш Ірина – педагог-організатор Костянтинівського ліцею «Ерудит», Сечіна Олена – практичний психолог ліцею.