image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Особистісний розвиток учнів та педагогів на уроках історії»

SAM_0164Рідна земля! Рідне село! Вони зігрівають душу кожного із нас. Це тепло проникає глибоко до серця. І де б ми не були, манить до себе, кличе з далеких доріг до рідного села, до отчого дому.

Знання історії рідного краю дає людині право вважати себе повноцінним представником громадянського суспільства. Видатний український письменник М. Т. Рильський писав: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани».

26 листопада 2014 року Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» з пвп   (директор школи – Сігіда А.В.) вітала гостей: цього разу тут відбувся семінар-практикум районного-методичного об’єднання вчителів історії та правознавства з теми «Особистісний розвиток учнів та педагогів на уроках історії». У роботі семінару взяли участь 27 вчителів. Освітяни мали змогу відвідати урок історії в 7 класі «Історичне значення Київської Русі» (вчитель Ландарь О.О. – спеціаліст першої категорії). Урок був проведений на високому професійному рівні, насичений цікавими фактами.

Завершальним етапом семінару став проект «Вулицями рідного села», який презентував Костянтинівський освітній округ. Також були запрошені гості: сільський голова Біленький Л.Г., завідувачка поліклініки сімейної медицини Корольова Г.Е., завідувачка сільської бібліотеки Коваленко Н.М., почесний житель села Цимбал І.П. та ін.

Творча група вчителів підготувала презентації: «Сільська рада – осередок громадського управління», «Краса і неповторність вулиці Маяковського», «Десь неблизько й недалеко є в селі бібліотека», «Початкова школа – велика дитяча країна», «Сторінками славної історії Костянтинівської СРШ «ПРОМЕТЕЙ». Хочеться висловити слова щирої подяки людям, без допомоги яких не вдалося б реалізувати у повній мірі творчі задуми: Рудь І.І., Біленькій С.О., Кособоковій А.О., Логачовій Н.О., Свілєвій  К.В., Сівак Л.В., Кірєй Г.В., Чихлатих Н.М., Томіліній Т.І., Єщенко Н.А., Сергенюк Ю.В., Бойко І.Т., Коломієць О.О., Сігіді О.О.,  Чорненькій І.І., Ландарь О.О., Мартиновській Г.Л., а також адміністрації школи.

Наприкінці заходу присутні щиро ділилися своїми враженнями та побажаннями. Лунали слова подяки за подаровану мандрівку в дитинство. Адже кожен із присутніх мимоволі згадував свою «малу» Батьківщину, згадував своє дитинство, батьків, друзів. У думках повертались в те “колись”, коли були безтурботними, веселими дітьми. І час від часу ми помічали задумливу посмішку кожного… Сміялися губи, сміялися й очі… Подумки йшли вулицями рідного села, зливалися з перехожими і відчували себе господарями свого краю. І були впевненими, якщо і надалі в серцях наших палатиме вогонь любові до Костянтинівки, то повік не згасне її Слава!