image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Працевлаштування переселенців

17:49 21.01.2015

З метою сприяння у вирішенні проблем працевлаштування переселенців Мелітопольським районним центром зайнятості забезпечується проведення системної роботи з надання їм інформаційно-роз’яснювальних послуг як у центрі зайнятості, так і у виїзному режимі на території сільських рад та на маршрутах слідування переселенців: на залізничному вокзалі та автовокзалах.

рцзОсобам з числа вимушених переселенців, які звернулись до центру зайнятості, надається повний комплекс соціальних послуг та здійснюється матеріальне забезпечення на випадок безробіття відповідно до чинного законодавства.

На теперішній час до Мелітопольського районного центру зайнятості звернулись 28 переселенців із Донецької, Луганської областей та АР Крим, 26 з них одержали статус безробітного, троє проходили профнавчання за обраними професіями. Одна особа з числа переселенців виявила бажання отримати одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності та на цей час проходить навчання. Шестеро осіб були працевлаштовані на підприємства Мелітопольського району та області.

У секторі запобігання соціальним ризиком створено інформаційний куточок для біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, із Луганської, Донецької областей, АР Крим та м. Севастополя. Постійно оновлюється інформація про Пункти тимчасового розміщення біженців та вимушених переселенців Державної міграційної служби, телефони гарячих ліній, перелік урядових та неурядових організацій, фондів, що здійснюють соціальну, трудову підтримку та адаптацію біженців та осіб, які потребують додаткового захисту.