image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Робота з лісонасадження триває

12:08 02.04.2015

IMG_4093В державному підприємстві «Мелітопольське лісомисливське господарство» наразі проводиться комплекс весняних робіт. Зокрема, йде висадка сіянців. Їх пересаджують з тимчасових розсадників на нові території лісових масивів. В державному підприємстві «Мелітопольське лісомисливське господарство» наразі проводиться комплекс весняних робіт. Зокрема, йде висадка сіянців. Їх пересаджують з тимчасових розсадників на нові території лісових масивів.

За словами головного лісничого підприємства Едуарда Орди, цього року «Мелітопольське лісомисливське господарство» не отримало державних коштів на проведення комплексу весняних робіт, тож вони відбуваються виключно за власні заощадження установи. Цього року господарство спланувало висадити всього 227 тисяч сіянців різних дерев, з них 67 тисяч екземплярів — сосни кримської.

На доповнення лісових культур план складає 400 тисяч сіянців. Також на підприємстві вирощується 33 тисячі декоративних саджанців. 20 тисяч декоративного посадкового матеріалу призначено для реалізації.

В лісництвах триває контроль за незаконною вирубкою зелених насаджень та за дотриманням правил поведінки у лісових масивах. Так, протягом 2014 року працівниками Державної лісової охорони складено чотири протоколи за незаконну рубку. З них за трьома протоколами сплачено штрафу на суму більше тисячі гривень, за одним протоколом шкода складає майже п’ять тисяч гривень. Зараз цим правопорушенням займаються правоохоронні органи. В поточному році за двома протоколами за незаконну рубку сплачено понад 600 гривень штрафу.