image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мандрівка: рідний край

Це був урок природознавства в 1-б класі ЗОШ №7. Незвичний за формою і місцем проведення, але тим — ще більш цікавий і привабливий.

7bSOwevtZVQЗі шкільних уроків першокласники вже багато чого дізналися про свою Батьківщину — її природу, символи життя (дерево і хліб), обереги народу… Підручник з природознавства постійно водить школяриків у дивовижні мандрівки рідним краєм. Тож про ріки та гори, про рослини й тварин вони залюбки розкажуть чимало цікавого. І як друзі природи, добре знають, що оберігати природу України — означає оберігати життя людей!

Цього разу урок відбувся в міському краєзнавчому музеї. Науковий співробітник Ольга Михайлівна Саварець, провівши юних гостей залами відділу природи, відкрила їм дивовижний світ рідного краю — від прадавніх часів, коли на нашій території хлюпотіли морські хвилі, і до наших днів. Учні уважно слухали, зацікавлено ставили запитання і самі охоче відповідали на запитання екскурсовода. Обидві сторони залишились задоволеними такою співпрацею. Ольга Михайлівна відзначила, що працівники музею завжди раді спілкуванню зі школярами, і не лише в музеї, а й на уроках та класних годинах у школі можуть розповісти їм багато нового, провести пізнавальні бесіди та прочитати лекції на різні теми. Звичайно, всі ці побажання здійсняться, адже шкільне життя першого-б тільки почалося.