image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Приазовський парк посилює охорону

14:13 08.04.2015

Не встиг Молочний лиман наповнитися водою повною мірою, як його ресурси впали в око браконьєрам.

Нещодавно спеціалісти Приазовського національного природного парку зафіксували діяльність браконьєрів на водоймі. Самих порушників застати на гарячому не вдалося, охоронці лише вилучити засоби для вилову риби.

Заступник начальника відділу державної охорони Приазовського національного природного парку Михайло Попков розповів, що у Молочному лимані були виявлені риболовецька сітка та так званні «кураї», які ставлять для вилову креветки.

— Висушене перекотиполе з’єднується мотузкою та фіксаторами, таким чином у стебла рослин потрапляє креветка, — пояснив устрій «кураїв» представник Приазовського парку.

Всі браконьєрські знаряддя були знищені співробітниками державної охорони парку. Через факти незаконного вилову на лимані він залишатиметься під пильною увагою природоохоронців та інших правоохоронних органів.

З урахуванням того, що у водах Молочного лиману незабаром розпочинається нерест риби, в Приазовському природному парку розроблено план посилення охорони водойми, у відповідності з яким щоденно здійснюватимуться заходи з запобігання незаконному вилову.