image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кращі учні отримали премії

116 талановитих школярів району були нагороджені подарунками та грошовими преміями під час свята обдарованої молоді. Традиційне вшанування учнівської еліти відбулося на базі Костянтинівської спеціалізованої школи «Прометей».

3

Заслужені відзнаки отримали учні-призери та переможці обласних та всеукраїнських конкурсів і олімпіад. Під час урочистостей начальник районного відділу освіти Тетяна Безбородих розповіла про досягнення учнівської молоді протягом 2014-2015 навчального року. Так, в обласному етапі конкурсу Малої Академії наук взяло участь 23 школярі, 12 з яких вибороли призові місця. В обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з 26 школярів 10 стали переможцями. Також школярі району активно залучалися до спортивних та творчих конкурсів. У районних виставках «Космічні фантазії» та «Знай і люби свій край» взяли участь близько 600 школярів, з них роботи 33-х визнані кращими в області і продовжили змагання у Києві.

IMG_6227Нагороди отримали також і педагоги, які підготували молодь до конкурсів, та навчальні заклади. Колективи п’ятьох шкіл, які мають найбільшу кількість переможців конкурсів різних рівнів, отримали грошові премії та подяки районного відділу освіти. До їх переліку увійшли: Костянтинівське НВО№1 «Таврія», Костянтинівський ліцей «Ерудит», Костянтинівська спеціалізована школа «Прометей», Мирненська загальноосвітня школа та Терпіннівський колегіум «Джерело». Також грошовими преміями були відзначені п’ять випускників навчальних закладів нового типу: Ольга Неліпа з НВО№1 «Таврія», Тетяна Баришнікова, випускниця ліцею «Ерудит», Лаура Маргарян з колегіуму «Джерело», Максим Журін з «Прометея» та Діана Платаш з Вознесенської гімназії «Орієнтир».IMG_6178

За фінансову підтримку свята районний відділ освіти висловлює вдячність: депутатам районної ради Анатолію Ракову, Миколі Димурі, Євгену Любцову, Олександру Перцевому, Сергію Зезулі, директору ТОВ «Дари України» Віктору Зезулі, приватному підприємцю Олександру Шевчику, керівнику міськрайонного товариства Червоного Хреста Наталі Жадан та директору «Класичного приватного університету» Марині Радєвій.