Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Результати останніх ігор занесені в таблицю

10:01 12.06.2015

6 і 7 червня завершився останній тур IMG_1019Мелітопольського району з футболу.

Якщо команди вищої ліги вже відпочивають, то серед учасників першої ліги точилися жорстокі суперечки за підсумкові сходинки у турнірній таблиці. Тож  результати ігор такі: ВВМ — ФК «Терпіння» 3:0, «Регіон-2» — «Союз» — 2:1, «Могучий» — «Еліта» 2:1, «Дружба» — «Аграрій» 2:0, «Релакс-юніст» — «Садове» 1:2.

У вищій лізі чемпіонство виборола команда «Фрунзе» з Костянтинівки, набравши 33 очки. Срібними медалістами стали футболісти Новгородківської «України» — 27 очок. Замкнули трійку призерів гравці «Колосу» з Новопилипівки — 16 залікових пунктів.

Далі в підсумковій таблиці чемпіонату команди розташувалися таким чином: «Авангард» Новобогданівка — 12 очок, «Регіон» Костянтинівка — 9, ФК «Вознесенка» — 7. «Таврія» з Новомиколаївки достроково знялася зі змагань.

Результати протистоянь у першій лізі такі:

Перше місце впевнено посіла збірна Садового — 43 очки, на другому опинилися гравці ВВМ з Семенівки — 37 пунктів, почесне третє виборола збірна Фруктового та Долинського «Релакс-юніст» — 32 очки. Далі в турнірній таблиці наступна ситуація. «Аграрій» Трудове — 28 балів, «Еліта» Зарічне — 24, «Регіон-2» Костянтинівка — 23, «Дружба» Терпіння — 21 очко, ФК «Терпіння» — 21, «Союз» Нове — 20, ФК «Могучий» в якості збірної Ясного та Проміня — 10 залікових очок.

Найближчим часом буде проведене розширене засідання виконкому районної федерації футболу, на якому підіб’ють остаточні підсумки проведеного чемпіонату та затвердять регламент майбутніх змагань.