image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Проблеми селян — в центрі уваги очільника району

IMG_7082Минулого тижня в Новомиколаївці голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул провів виїзний прийом громадян. До районного очільника надійшли особисті та колективні звернення від селян.

При цьому більшість із питань були присвячені проблемам у оформленні земельних ділянок. Вже традиційними стали звернення керівників навчальних закладів із проханнями про допомогу у ремонті приміщень освітніх установ.

У Новомиколаївці наразі залишається  відкритим питання реконструкції дитячого садка. Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов розповів, що з 2013 року сільська громада намагається отримати кошти на ці роботи із обласного бюджету, але поки що всі плани залишаються лише на папері. Як розповів сільський голова, за проектом реконструкції передбачено будівництво приміщення для ще однієї спальні, музичного залу, спортзалу.

За словами вихователів, ремонт гостро необхідний, бо на черзі до дитячого садка стоїть близько 80 дітей. Місцева влада підтримує навчальний заклад як може, за кошти бюджету сільради, але її зусиль замало.

Голова райдержадміністрації доручив спеціалістам райдержадміністрації докладно вивчити проект реконструкції та можливості втілення його в життя. На прийомі до Олександра Мангула також звернулися медики, які просили допомогти у придбанні кардіографа та тонометрів. Районний очільник пообіцяв вирішити цю проблему. Також селяни порушували проблеми ремонту водопостачальних мереж, надійшли заяви і про надання матеріальної допомоги.

Всього під час прийому до голови райдержадміністрації надійшло сім звернень від мешканців Новомиколаївки.