image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Надходження до місцевої скарбниці Мелітопольщини склали майже за перше півріччя більше 176 млн. гривень

«Завдяки наполегливій і цілеспрямованій роботі податківців, до місцевих бюджетів міста Мелітополя та району за шість місяців цього року представники бізнес – спільноти сплатили більше 176 млн. грн. податків і зборів. Зокрема, у червні місцеві бюджети міста поповнилися на 34,1 млн. грн.» – повідомила заступник начальника Тетяна Кисельова.

Найбільшу питому вагу в доходах місцевих бюджетів займає податок на доходи фізичних осіб, який найбільше формує місцевий бюджет. А це фінансування лікарень, дитячих закладів, виплата пенсій і зарплат, розвиток інфраструктури. Протягом січня — червня зібрано 87,6 млн. грн, що складає понад 52 відсотки, зокрема в червні сплачено 17,8 млн.грн.

За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися більше ніж на 30 млн.грн., в червні — на 5,6 млн. грн.

Єдиного податку від підприємницької діяльності сплачено  за перше півріччя – 18, 5 млн. грн., питома вага платежу становить 10,5 відсотків. У червні надійшло 2, 1 млн.грн.

За словами Тетяни Кисельової, виконуючи одні з основних завдань, податківці забезпечують контроль за повнотою сплати податків, залучаються до оподаткування гроші, виведені з «тіні», розвиваються сервісні функції та діалог із чесними платниками, знаходячи компромісні рішення. Ключовим завданням сьогодні для нашої служби є стале наповнення бюджету, навіть при складних економічних умов.