image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Для відпочинку звільнених бійців

16:17 29.07.2015

В Мелітопольському районі прийнята програма організації відпочинку з наданням оздоровчих або санаторно-курортних послуг демобілізованим військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, які брали участь в АТО, членів їх сімей (дружини, чоловіка та неповнолітніх дітей) на базі відпочинку «Меркурій».

IMG_8247Ініціатором створення умов для відпочинку захисників країни виступила райдержадміністрація. Відповідно до вимог цієї програми, із районного бюджету виділено 30 тисяч грн.

Як сказала завідувач сектора з організації соціальних послуг та соціального забезпечення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Дукова, на території району зареєстровано 59 демобілізованих учасників бойових дій, серед яких 2 інваліди.

Оздоровлення військових вже розпочалося: перший заїзд відбувся 16, другий — 20 липня. На сьогодні вже визначена кількість тих, хто отримав оздоровчі процедури. «На цей час отримали оздоровлення сім чоловік, а на 28 липня вже подано чотири заяви», — розповіла Тетяна Дукова.

Вона також підкреслила: для того, щоб оповістити усіх демобілізованих, які є в списках, співробітники управління дзвонять військовим і запрошують до безкоштовних оздоровчих процедур.

«Процес оздоровлення відбувається протягом семи днів. Це безкоштовна процедура», — повідомляє Тетяна Дукова.

За словами посадовця, ті, хто вже спробував скористатися безкоштовним оздоровленням, стверджують, що вони задоволені відпочинком. Районне управління соціального захисту населення вже чекає на наступних демобілізованих, які бажають покращити стан свого здоров’я.