image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мелітопольські платники податків спрямували до держбюджету понад 11 мільйонів гривень військового збору на підтримку української армії

Протягом січня — липня 2015 року від платників міста Мелітополя та Мелітопольського району до бюджету надійшло більше 11 мільйонів 699 тисяч гривень за рахунок сплати військового збору. Тільки у липні на зміцнення обороноздатності України  з доходів мелітопольців відраховано більше 1 мільйона 892 тисячі гривень.

«Сплата військового збору йде на фінансування антитерористичної операції. Кожна сплачена гривня – це особиста допомога кожного громадянина нашим героям, які стоять на захисті Батьківщини» — зазначив начальник Мелітопольської ОДПІ  Валерій Літинський.

Мелітопольська ОДПІ нагадує, що згідно зі змінами до Податкового кодексу, справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Одночасно розширено базу оподаткування військовим збором, відтепер оподаткуванню підлягають всі доходи визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім зарплати та прирівняних до неї виплат, відносяться орендна плата, з чистого доходу ФОП, який перебуває на загальній системі оподаткування, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини, інвестиційний прибуток та інші доходи. Ставка збору становить – 1,5% від об’єкта оподаткування.