image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Костянтинівські футболісти вибороли Кубок району

14:33 26.08.2015

24 серпня, у День незалежності України, відбувся фінальний матч на Кубок Мелітопольського району з футболу.
На полі зустрілися дві команди з Костянтинівки: «Фрунзе» та «Регіон». Вибороти перемогу було нелегко, але зі значною перевагою у чотири голи кращими стали футболісти Фрунзе. Переможців вітали гучними оплесками. У цей же день були підбиті підсумки футбольного сезону в районі за 2014-2015 рік. Так, у першій лізі на третьому місці опинилася команда Фруктове-Долинське, на другому — команда з Семенівки, перше місце посіла команда Садового. Призові місця у вищій лізі розподілились так: третіми стали футболісти з Новопилипівки, другу сходинку зайняли спортсмени з Новгородківки. Кращою у ви-щій лізі стала команда «Фрунзе» з Костянтинівки. Футболістів привітали голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик та голова районної федерації футболу Геннадій Принус. Кращі команди минулого футбольного сезону були відзначені кубками, грамотами та медалями.