image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

ВІЙСЬКОВИЙ ПОДАТОК – НА ДОПОМОГУ АРМІЇ

12:54 30.09.2015

За вісім місяців поточного року завдяки злагодженій співпраці працівників Мелітопольської ОДПІ та бізнесу міста та району до державної скарбниці перераховано понад 16 млн. гривень військового збору. Зокрема, у серпні поточного року платниками Мелітопольської ОДПІ на потреби армії спрямовано більше 2, 3 млн. гривень.

Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський, відзначає активну позицію роботодавців, які з розумінням виконують свій громадянський і економічний обов’язок як перед державою, так і перед тими, хто сьогодні захищає незалежність та єдність нашої країни.

Фахівці податкової зазначають, що збір необхідно утримувати з доходів фізичних осіб у формі заробітної плати й інших доходів, які входять до фонду оплати праці найманих працівників, а також з поточних або компенсаційних виплат, які нараховуються у зв’язку з трудовими відносинами або за цивільно-правовими договорами. Збір утримується у розмірі 1,5% без вирахування єдиного соціального внеску, податкової соціальної пільги та податку на доходи фізичних осіб. Платниками такого збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, податкові агенти.

«Наша країна переживає нелегкі часи, але патріотизм і небайдужість кожного із нас сприяє  забезпеченню  миру в Україні та добробуту громадян. Хочеться, щоб кожен військовий знав, що в нього є надійний тил, що його завжди підтримують і допомагають.  До справи захисту і порятунку Батьківщини, без сумніву причетні майже усі свідомі українці. І ті, хто зараз на передовій, і ті, хто допомагає бійцям АТО, сплачуючи військовий збір. Підтримаємо разом наших героїв, адже вони воюють заради нашого спільного майбутнього.Підтримка української армії – це борг кожного, хто хоче, щоб закінчилися воєнні дії і ненависть по всій території України» — зазначив Валерій Літинський.