image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кращі навчальні заклади отримали нагородиКращі навчальні заклади отримали нагороди

9:34 08.10.2015

666777Як провести зовнішнє незалежне оцінювання випускників шкіл району в 2016 році за новими правилами? Зараз вже відомо, що обов’язковими предметами будуть українська мова та література і іноземна мова. А третій предмет майбутні абітурієнти обиратимуть самостійно між математикою та історією України.

Підготовку педагогічних колективів та учнів до наступного ЗНО та інші питання обговорили 1 жовтня на інструктивно-методичній нараді керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Мелітополь-ського району. Освітяни розглянули низку питань щодо нових правил з охорони праці при експлуатації тепломеханічного обладнання та теплових мереж, проведення диспансерного огляду юнаків-допризовників 2000 року народження, подробиці державної підсумкової атестації учнів у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році.
До освітян району звернувся голова райради Олександр Мордик, який за-значив, що рівень освіти в Мелітопольському районі не поступається міському та привітав винуватців свята з Днем учителя. «В ці нелегкі для нашої України часи, ви наполегливо працюєте над формуванням людських душ, збереженням інтелектуального потенціалу, духовних цінностей і традицій українського народу. Бажаю вам подальших творчих успіхів, гарних вдячних учнів, міцного здоров’я та щасливих довгих років життя».
За підсумками районного конкурсу «Кращий навчальний заклад Мелітополь-ського району» отримали нагороди найліпші заклади освіти. У номінації «Кращий заклад нового типу» перемогло Костянтинівське НВО №1 «Таврія» (директор Тетяна Шабанова). Кращим навчальним закладом І-ІІІ ступенів визнано Вознесенську ЗШ І-ІІІ ст. (директор Микола Биковський). Серед шкіл І-ІІ ступенів перемогу здобула Долинська ЗШ І-ІІ ст. (директор Людмила Бурдєєва). Най-кращих показників серед навчальних закладів І ступеня досягла Зарічнянська ЗШ І ст. (завідуюча Світлана Шереметьєва).