image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Поспілкувалися з учасником АТО

атоКостянтинівська школа «Прометей» бере активну участь у заходах, благодійних  акціях на підтримку учасників АТО. І цього разу ми не залишились осторонь. Усі учні та вчителі нашої школи підтримали акцію «Подаруй прапор українському солдату». Також організували зустріч із учасником АТО —  начальником зв’язку 37 окремого мотопіхотного батальйону Петровим Олексієм Юрійовичем.

Учні 9-11 класів, зібравшись у актовому залі, гомоніли, але, побачивши солдата, справжнісінького, який щойно що приїхав звідти, з війни, пропахлий порохом та окопами, вони замовкли. В залі стояла тиша, якась така напружена… Коли Олексій почав говорити… У дитячих очах я бачила повагу та смуток. Адже серед них є такі, чиї батьки, брати зараз там, в зоні АТО. Він розповів про себе. І виявилось, що це звичайний молодий чоловік, який жив собі до травня 2014 року і не знав, що так станеться. Навчався в Мелітополі, у школі № 19…
І ось війна… Не ховаючись, не тікаючи від мобілізації, він опинився в зоні АТО. А через рік, коли міг би мобілізуватись, підписав контракт.
— Не міг я спокійно перебувати вдома, коли там гинуть мої товариші,- сказав Олексій. Він і так за цей час втратив шістьох бойових побратимів.
А ще він розповів, наскільки важливо отримувати з мирної України листи та подарунки, особливо від дітей. Розповів, як солдати зачитують листи до дірок, як не розстаються з подарунками, які вже стали оберегами. На доказ цього витяг із кишені маленького янгола, подарованого учнем однієї зі шкіл Мелітополя. Потім присутні задавали питання. Їх цікавило все: як їх годують, як лікують, чи не холодно їм зараз там… Але головним було питання: «Коли, нарешті, закінчиться війна?» Олексій запевнив присутніх, що скоро, вже зовсім скоро. Адже ми всі так цього чекаємо.
У кінці зустрічі діти та вчителі дякували солдату за те, що війна зупинилась там; за те, що ми можемо навчатись, маємо сім’ї, домівки та не чуємо страшних звуків війни. А ще просили цю подяку передати усім солдатам разом із прапорами, дитячими малюнками та продуктами харчування , які учні зібрали під час проведення обласної благодійної акції «Подаруй прапор українському солдату».