image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Подаруй прапор солдату

48(69)Участь у благодійних акціях «Подаруй прапор українському солдату», «Ліки замість квітів» та » Допоможемо Українській армії».
У календарі на 2015 рік 14 жовтня позначено червоним кольором.
У народі цей день відомий як свято Покрови Пресвятої Богородиці. Варто зазначити, що великого значення цьому святу надавали запорозькі козаки, оскільки їхню церкву було збудовано на честь Діви Марії і коли славні предки обирали собі старшину, то збиралися для цього саме 14 жовтня. Тому традиційно його вважають Днем ук-раїнського козацтва.
У далекому 1942-му році 14 жовтня було сформовано українську повстан-ську армію, тому історично його започаткували як День народження УПА.
Не дивно, що українці надають особливого значення саме цьому дню, і коли на землях нашої Батьківщини знову спалахнула війна, він став офіційним Днем захисника України.
Ми щиро хочемо привітати із цим святом тих, хто захищає нас і наші землі зараз на передовій, тих, хто ризикує своїм життям заради нашого майбутнього.
09 жовтня учні та педагоги Новгородківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у благодійних акціях «Подаруй прапор українському солдату», «Ліки замість квітів», » Допоможемо Українській армії». Зібрана поміч та дитячі малюнки, які підтримуватимуть наших солдатів у важкі хвилини, бо сповнені любові та віри у перемогу й довгоочікуваний мир, були передані волонтерській організації «Небайдужі» волонтеру Людмилі Шведюк, яка в свою чергу залишила «подарунок» — відстріляні патрони із Савур-могили. У свідомості дітей назавжди відклалася думка про те, що такі іграшки не мають право на існування.
Юлія Таран, педагог-організатор Новгородківської ЗШ І-ІІІ ступенів