image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Новий погляд на односельців

14:49 21.10.2015

IMG_409114 жовтня Україна відзначає День захисника Вітчизни. Напередодні свята учасники АТО — механік-водій танка Т-64 Павло Самбур та старший стрілець Віталій Черкашин зустрілися з учнями Новомиколаївської ЗШ — вихованцями гуртка «Юні краєзнавці» БДЮТ.

Після закінчення школи Павло Самбур відслужив строкову службу, працював, планував майбутнє сімейне життя. Під час п’ятої хвилі мобілізації був призваний до лав АТО. Служив в 14 механізованій танковій бригаді в районі м. Горлівка. Сьогодні він згадує своїх товаришів із Запоріжжя, Одеської області, Дніпропетровщини з якими пліч-о-пліч пережив важкі зимові місяці. Адже доводилось тижнями ночувати в танках і навіть в лютому спати біля вогнища. Бойові завдання танкісти завжди виконували завдяки сміливості, стійкості і товариській підтримці. Шкільний музей поповнився новими експонатами: П.Самбур подарував військовий ремінь, фляжку та казанок (на фото).
Серед мобілізованих односельців був і Віталій Черкашин. Йому довелося цього літа охороняти підступи до Маріуполя в складі 28 батальйону ЗГО. Він розповів про види та радіус дії стрілецької зброї. Зараз Віталій перебуває у відпустці, а берег Азов-ського моря біля Широкиного перебуває під пильним наглядом його товаришів.
Учні привітали воїнів зі святом та передали їхнім дітям — Іванку Самбуру та Дениску Черкашину подарунки, які були придбані завдяки допомозі батьків. Особлива подяка за спонсорську підтримку Шевченко Н.М. та Петрик О.А.
Керівник гуртка Н.П.Хавер