image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Згадали героїв

21:21 25.11.2015

В Мелітопольському районі, під час круглого столу, присвяченого Дню гідності та свободи, який в Україні відзначили 21 листопада, вшанували пам’ять героїв «Небесної сотні » та всіх загиблих за свободу України. На заході в центрі уваги були воїни АТО та учасники Євромайдану, волонтери.

Голова міжрайонної організації учасників АТО, волонтер Євромайдану Олег Кушнаренко наголосив, що він пишається тим, що причетний до зміцнення нашої держави.

Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул зазначив, що ця пам’ятна дата викликає дуже багато емоцій: з одного боку радість, тому що україн-ський народ вкотре довів свою любов до свободи та своєї країни і сум, тому що українці сплатили за свої переконання дуже велику ціну —  життя багатьох.

Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик наголосив, що, мабуть, зараз жителі країни зрозуміли що вони дійсно є українцями, та побажав присутнім сили і наснаги в розбудові України.

Почесним гостем свята став воїн АТО з Костянтинівки Олексій Грищенко з дружиною Надією (на фото). Під час боїв Олексій отримав серйозне поранення і вперше після тривалого лікування потрапив додому. Присутні вітали героя оплесками та квітами.

Також під час круглого столу учасники заходу згадували події Євромайдану, ділились своїми враженнями щодо теперішньої ситуації в країни та висловлювали думку, що тільки після подій останніх років українці дійсно стали  патріотами своєї  країни.