image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Роботодавці Мелітопольської ОДПІ спрямували на соціальні потреби більше півмільйона гривень ЄСВ

04_023319_2Протягом січня — листопада поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування склали більше 573 мільйонів гривень, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 47,9  мільйонів гривень. У листопаді на «соціалку» мелітопольські страхувальники сплатили майже 63 мільйона гривень єдиного соціального внеску. Для порівняння зазначимо, що у листопаді 2014 року сплата ЄСВ становила 46,7 мільйона гривень, що наочно підтверджує позитивну тенденцію до зростання соціальних надходжень від суспільно відповідальних платників. Як зазначив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський, стабільному забезпеченню надходжень ЄСВ значною мірою сприятиме подальше зростання фонду оплати праці; постійна роз’яснювальна  робота з місцевими роботодавцями має на меті досягнення ефекту  виплати прозорої зарплати найманим працівникам і створення умов для легального працевлаштування, яке гарантує соціальний захист робітників.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський наголошує, що вчасно і в повному обсязі сплачений єдиний соціальний внесок – це основа фінансування та виплати пенсій і грошової допомоги громадянам.