image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пакунки з речами та іграшками для дітей-сиріт

Нещодавно вихованців Терпіннівської спеціаль-ної загальноосвітньої школи-інтернату навчали, як запобігти негативному впливу поганих звичок, та практично продемонстрували наслідки вживання тютюну, алкоголю та наркотиків.  Такий виступ під назвою «Здоровий спосіб життя» організували школярі Вознесенської загальноосвітньої школи. Сьогодні ця проблема доволі актуальна для підростаючого покоління, зазначають педагоги навчального закладу. «Здоровий спосіб життя — таку тему ми обрали недарма. Діти з 7-річного віку починають вживати алкоголь, цигарки, їм цікаво, що таке наркотики. Ми в свою чергу намагаємося їм довести, що це погано, і в житті є багато чого доброго та корисного», — розповіла практичний психолог Вознесенської ЗОШ Алла Ткачук.

Також в рамках заходу учні, діти та їх батьки взяли участь у щорічній благодійній акції «Допоможи дитині». Ніхто не залишився осторонь такої ініціативи. Небайдужі вознесенці зібрали для вихованців інтернату кілька пакунків речей та іграшок.

До того ж подібні акції відбуваються й в інших населених пунктах району.

— Наша волонтерська група співпрацює з Мирненським притулком, Мелітопольським інтернатом. Кожного року ми намагаємося відвідувати різні заклади і робити їм подарунки.