image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Не залишаються байдужими

З 1 по 11 грудня у Вознесенській ЗШ I-III ступенів проводилася акція «Привітай учасників АТО до дня Святого  Миколая і Нового року». Протягом двох тижнів після оголошення благодійної акції проводилися збори продуктів харчування, консервації, одягу, а також малюнків, вітальних листівок, оберегів власноруч виготовлених учнями школи для воїнів, які перебувають у зоні АТО.

17 грудня на виховний захід «Всім серцем любіть Україну свою!», що проводився у школі були запрошені: учасник АТО Белявцев Андрій Олексійович і волонтер Шведюк Людмила Миколаївна. Андрій Олексійович розповів учням і педагогам школи про нелегку службу у зоні проведення АТО, буденне життя воїнів, допомогу цивільного населення, висловив слова подяки  волонтерам, які ввесь час підтримують і допомагають українським солдатам. Також поділився із школярами своїми враженнями щодо побаченого у зоні бойових дій, подякував дітлахам за малюнки і обереги, які неодноразово отримували воїни від учнів з різних куточків України.

Учням 1 класу, де навчається донька Андрія Олексійовича було подаровано прапор України, на якому учасники АТО написали побажання. Школярі на згадку про зустріч подарували гостю обереги, малюнки.

Волонтер Шведюк Людмила Миколаївна подякувала учням і педагогічному колективу школи за активну участь в акції «Привітання учасників АТО до дня Святого  Миколая і Нового року».  Зібрані продукти, одяг, дитячі малюнки, вітальні листівки, листи тощо волонтери пообіцяли передати до свят українським воїнам в зону АТО.

 

Ткачук Алла

керівник волонтерської групи «Прометей»