image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Надійні друзі і помічники всіх пенсіонерів

IMG_061918 грудня в Палаці культури імені Т.Г. Шевченка вітали працівників Управління Пенсійного Фонду в Мелітополі та Мелітопольському районі. Вже чверть століття спеціалісти цієї установи забезпечують людям нараховані пенсійні виплати. Чверть століття тому було створено Пенсійний Фонд України. Представництво Запорізького обласного управління ПФ в Мелітополі і Мелітопольському районі з’явилося в липні 1994 року. В цілому це було близько двох десятків співробітників, у яких на оз-броєнні було всього три комп’-ютери. Поступово кількість функцій в ПФ збільшувалася і, як наслідок, розширювався штат. У 1999 році було запроваджено персоніфікований облік платежів по кожному працівнику, а через два роки почали здійснювати адміністрування платежів на загальнодержавне страхування по безробіттю. З жовтня 2011 року міський та районний відділи об’єднали в єдине управління ПФ по Мелітополю та Мелітопольського району. З тих пір в управлінні працює 123 фахівці. Незмінним керівником міського відділу та управління стала Світлана Христова. За всі роки роботи в її скарбничці більше десятка різних відзнак за досягнення в роботі. І в цьому році Світлана Володимирівна нагороджена в столиці відзнакою Міністерства соціальної політики.

Під час урочистостей голова райдержадміністрації Олександр Мангул та заступник голови Мелітопольської райради Людмила Шляхтіна привітали винуватців свята з 25-річчям установи та побажали всього найкращого.

— Пенсійний Фонд України є однією з найбільших державних інституцій, який має розгалужену систему, потужний кадровий та технічний потенціал. Ви працюєте з найбільш поважними верствами населення — з нашими пенсіонерами. І від вашого ставлення залежить їх настрій, і саме вони дають оцінку вашої роботи. Я вас вітаю з вашим професійним святом. Зичу вам міцного здоров’я, бажаю творчої наснаги, успіхів, щоб ви отримували від вашої роботи велике задоволення, — привітав винуватців свята Олександр Мангул.

Начальник управління Пенсійного Фонду в Мелітополі та Мелітопольському районі Світлана Христова розповіла, чого вдалося досягнути за час існування установи та звернулася до своїх колег — ветеранів праці, які сьогодні є мудрими вчителями і наставниками для сучасної молоді.

— Ми з вами вже чверть віку забезпечуємо одну з найвідповідальніших та найважли-віших функцій нашої держави — утримання практично третьої частини населення міста та району. За 25 років нам вдалося зробити багато чого. Наприклад, змінити природу пенсійних виплат, ментальність наших людей, навчити їх самим формувати свою пенсійну виплату та поміркувати над тим, з чим вони підходять до поважного віку. Кожний з вас доклав частинку своєї душі до цих справ. Багато чого ще треба зробити… Але мета в нас одна — гарантувати людям достойні пенсійні виплати на заслуженому відпочинку, — ствердила Світлана Христова. — Справа, якою ми займаємося вже 25 років, дуже близька кожному городянину. Мені приємно, що ми виростили в колективі ентузіастів своєї справи. Наші ветерани (їх сьогодні 47 осіб) дали хороший старт молоді, яка полюбила свою роботу, навчилася з повагою і розумінням ставитися до людей, які вийшли на пенсію.

Від імені всіх мешканців Мелітополя, міського голови Сергія Мінька до ювілярів звернулася керуюча справами виконкому Олена Дубініна, яка вручила грамоту від Ме-літопольської міськради всьому колективу управління Пенсійного фонду і планшет.

В холі Палацу культури працівники Фонду провели благодійний ярмарок. За виручені кошти діти Мелітопольського міського притулку отримують довгоочікувані новорічні подарунки.

Кращих працівників установи нагородили грамотами міської і районної рад та райдержадміністрації.