image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Поповнення державного бюджету від платників Мелітопольської ОДПІ за 12 місяців минулого року

04_023319_2За січень-грудень 2015 року платниками Мелітопольської ОДПІ сплачено до державного бюджету понад 230 мільйонів гривень. Тільки у грудні до державної скарбниці було спрямовано більше 26 мільйонів гривень.

Протягом 12 місяців минулого року Мелітопольською ОДПІ зібрано понад 640 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Сума сплати податку на доходи з фізичних осіб склала майже 83 мільйона гривень, податку на прибуток – більше 32 мільйонів гривень, податку на доходи з фізичних осіб — більше 71 мільйона гривень. Надходження військового збору станом на 01 січня 2016 року склали 27,5  млн. грн.

Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський відзначив високу сумлінність платників регіону, які й під час нелегкої для країни економічно — соціальної ситуації продовжують своєчасно сплачувати податки та збори. Він запевняє, що і у новому році податкова служба регіону докладе максимум зусиль задля збереження економічної безпеки країни та створення умов для комфортного обслуговування платників.