image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На Меланки щедрували, року щасливого бажали

IMG_2586Вихованці міських клубів за місцем проживання Центру дитячої та юнацької творчості влаштували в Мелітопольському будівельному центрі професійно-технічної освіти справжнє театралізоване дійство, де можна було зустріти майже всіх казкових персонажів і головних героїв обряду колядування: звіздаря, дзвонаря, козу, яка є символом багатства, тощо.

Фестиваль колядок та щедрівок став вже традиційним для Мелітополя. Цього року в ньому взяли участь 7 міських клубів за місцем проживання, які належать до Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради. За словами її директора Ірини Донець, загалом у святі взяли участь більше 140 дітей різного віку.

Протягом фестивалю весело лунали щедрівки та колядки, Новорічно-Різдвяні пісні. Вбрані в яскраві народні костюми, діти з радістю ділились гарним настроєм, щирістю душі та з побажаннями щастя і радості щедро посівали пшеницею. Звичайно, їх старання були з вдячністю оцінені. Всі діти отримали солодкі подарунки від міської влади та шоколадні мафіни від приватного підприємця Сергія Середи.

Директор Центру дитячої та юнацької творчості Ірина Донець зазначила, що дуже добре, коли традиції українського народу не забуваються, а, навпаки, відроджуються. Це ще один доказ того, що наша держава — одна з найбільш духовно розвинених у світі.