image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вакцини від поліомієліту в районі вдосталь

IMG_3499 [1]В Мелітопольському районі, як і по всіх містах України, розпочався третій тур вакцинації проти поліомієліту.  Для щеплення сільських дітей в район надійшло понад    6 тисяч доз цієї вакцини. За словами заступника головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги Яни Мандич, це набагато більше від потреби, що дасть можливість прищепити значно більше малечі. Відповідно до третього туру вакцинації проти поліомієліту, щеплення роблять дітям віком від 2 місяців до 10 років. Саме з цією метою 3 лютого районні медики завітали до Семенівської школи, де провели таку важливу для дітей процедуру. Слід зауважити, що імунізація раніше не щеплених дітей проводиться в два етапи.

— Діти, які не отримали жодного щеплення проти поліомієліту, пройдуть спочатку процедуру щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною. А далі не менш ніж через 2 тижні — щеплення живою оральною вакциною у рамках додаткової імунізації, — розповіла Яна Мандич.

Яна Мандич звернулася до батьків  з проханням не відмовлятися від безкоштовної вакцини та прищеплювати дітей.

— Ми з вами повинні подумати про майбутнє наших дітей і створити високий та безпечний бар’єр вакцинованих.

Минулий другий тур вакцинації проти поліомієліту в Мелітопольському районі дав високі показники, а саме — майже                        97 відсотків до плану. Аналогічних результатів фахівці центру прагнуть досягти і в останньому турі. Тим самим вони забезпечать надійний захист дітей від небезпечної хвороби.