image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пам’яті загиблих героїв…

19 лютого у Відродженській загальноосвітній школі вчителем історії Тихомировою Наталією Олександрівною був проведений урок — реквієм «Пам’яті загиблих героїв…» для учнів 5 – 11 — х класів до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та участі в Дебальцевській операції. Активну участь в цьому виховному заході приймав  учень 10 – го класу Мороз Олександр.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час уроку були поглиблені знання в учнів про загиблих учасників акцій протесту на Майдані у грудні 2013 – лютому 2014 років, причини та наслідки цих подій у Києві, а також про бої під Дебальцево в січні – лютому 2015 року. Розпочався реквієм з виконання Державного Гімну України. Були використані відеоролики «В пам’ять Небесній Сотні (Майдан Незалежності)», «Мамо, не плач. Я повернусь весною (Пісня). Небесна Сотня…», «Небесна Сотня Майдану», а також уривки з випусків новин українських телеканалів, присвячених подіям в Дебальцево.  На вшанування світлої пам’яті всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої єдиної України була оголошена хвилина скорботи, запалені поминальні свічі.

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Вчитель історії Відродженської ЗШ І – ІІІ ст.  Тихомирова Н.О.