image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Безадресна доставка та розміщення реклами

Укрпошта може здійснити доставку своїм споживачам брошур, каталогів, листівок рекламного характеру та буклетів до всіх абонентських поштових скриньок або через операційні вікна відділень поштового зв’язку міста Запоріжжя та Запорізької області!

Ця послуга корисна та популярна серед торгових супермаркетів, банківських установ, рекламних та страхових агенцій, приватних підприємців своїм швидким розповсюдженням рекламних та інформаційних матеріалів по всій Україні або окремо вибраній території.

Серед переваг безадресної доставки реклами є максимальний ефект від розсилання населенню, швидкість поширення рекламної продукції та невелика вартість рекламної компанії.

Серед переваг розміщення реклами у відділеннях поштового зв’язку – високий рівень щоденної активності відвідувачів різного віку та рівня достатку, також доступні тарифи та висока ефективність за рахунок охоплення цільової аудиторії, а саме: 500 об’єктів поштового зв’язку по Запорізькій області, зокрема 348 – у сільській місцевості.

Також потрібно зазначити, що головні переваги вищезазначених послуг — це вигідні тарифи та традиційна довіра споживачів до національного поштового оператора.

Замовити послуги можливо звернувшись до фахівців Запорізької дирекції за телефонами 061-233-20-08 або 067-548-38-73.