image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перші кроки допомоги військовим частинам

1180w5s4xql4zВійськові частини, які в лютому цього року закріплені для здійснення шефства за Мелітопольською районною державною адміністрацією, вже почали отримувати різноманітну допомогу. Активна увага наразі приділяється двом військовим частинам, що дислокуються в Обільному та Мирному. Військові з Обільного незабаром відчують суттєве покращення умов свого побуту. Про це розповів голова райдержадміністрації Олександр Мангул.

— Військова частина с. Обільне потребує поліпшення побутових умов особового складу. Вже практично вирішено питання монтажу модулів для розміщення військовослужбовців цієї частини. Я думаю, що найближчим часом ми цю роботу виконаємо. Також ми працюємо над здійсненням ремонтних робіт транспортних засобів, які знаходяться у цій військовій частині.

Військова частина у Мирному отримає допомогу за рахунок  держбюджету. А районна влада посприяє в благоустрої території.

— Військова частина, яка дислокується у Мирному, отримає із держбюджету, від Міністерства оборони певні кошти на бу-дівництво казарм. А ми, в свою чергу, допоможемо в благо-устрої території цієї частини. Є декілька дерев, які потребують обрізання для того, щоб не пошкодити системи електрозабезпечення частини, — підкреслив він.

Олександр Мангул зазначив, що переважна більшість сільгоспвиробників нашого району мають бажання та змогу допомагати українським військовим.

— Зараз ми намітили фронт першочергових робіт. Ми розуміємо фінансове навантаження. Але жоден з мешканців району, до кого ми зверталися, не відмовив. Навпаки, готові допомагати нашим військовим.

За словами очільника району, у військових частин, які закріплені за Мелітопольським районом, є чимало проблем. Але завдяки спільним зусиллям вони поступово будуть вирішуватися.