image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вітання голови Мелітопольської районної ради з нагоди 20-річчя від дня утворення Мелітопольського управління Державної казначейської служби України у Запорізькій області

1

Шановні працівники

Мелітопольського управління Державної казначейської служби України!

Упродовж 20 років управління казначейської служби виконує відповідальну справу – забезпечення важливих завдань в фінансово-бюджетній сфері, прозорості руху й збереження державних коштів.

Набуті Вами за роки відданої праці багатий досвід у професійній діяльності й фахова компетентність сприяють функціонуванню казначейської системи, відповідають сучасним вимогам, відкривають нові перспективи, вдосконалюють систему управління.

Висловлюю щиру вдячність вам за розуміння і високу свідомість, за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди 20-річчя з дня створення управління. Бажаю колективу нових здобутків, натхнення та успіху в службі на благо процвітання України! Нехай у нових досягненнях втілюються всі починання, спрямовані на благо українського народу та жителів Мелітопольщини.

Благополуччя, миру та стабільності, людської шани, добра, міцного здоров’я вам і вашим родинам!

З повагою

Голова Мелітопольської районної ради О.М. Мордик